Giyim XML Tedarikçileri

Mite Love Fantazi İç Giyim Xml

Mite Love Kimdir?

10 Yıllık E-Ticaret tecrübesi ile; kurumsal yönetimi, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, dinamik ve güçlü yapısı olan Mite Love Fantazi İç Giyim Xml Bayilik; her geçen gün yatırımlarına hız vererek büyümeye, ulusal, uluslararası ve bölgesel yatırım gücüyle ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlamaya devam etmektedir.

Mite Love, dünya piyasasında rekabetini güçlendirmek ve dünya standartlarındaki ürün yelpazesini devam ettirmek için dev bir adım daha atarak, yalnızca bölgenin değil, Avrupa’nın önde gelen iç giyim üreticilerinden biri olmayı başarmıştır. 

Tekstil üretiminde önemli bir rol sahip olan Mite Love; AKAR NET DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak yürüttüğü faaliyetlerini AKAR BİLGİ TEKNOLOJİLERİ Tic. ve San. AŞ. adı altında daha güçlü bir şekilde hizmetlerine devam etmektedir. 

Mite Love adından yola çıkarak mitelove.com‘u profesyonel iş arkadaşlarıyla inşa ederek; İç Giyim Xml sektöründe yeni bir akım başlatıp birden fazla çeşit ve renklerle 

Mite Love; Fantezi İç Giyimin lideri konumuna gelmiştir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmaya iletişim bilgilerinden kolaylıkla ulaşabilir, istek ve bir olumsuzluk durumunda bunu bizimle paylaşabilirsiniz.

Merkez

Güneşli Mahallesi, Mahmutbey Yolu 1306. Sokak Kat : 4 No : 26/21 Bağcılar / İstanbul / TÜRKİYE

Operasyon Merkezi

Karacaibrahim mahallesi Sancaktar Caddesi Eski Pasaport Şube 1/A Kırklareli / MERKEZ

Web Sitesi

mitelove.com

Fantazi İç Giyim Xml Bayilik